Sprzęt do tlenoterapii i anestezjologii

Dolegliwości, których objawem są m.in. problemy z oddychaniem, wymagają odpowiedniego leczenia. Można je przeprowadzić, wykorzystując np. sprzęt do tlenoterapii. Urządzenia tego typu są dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu można je dostosować do stanu pacjenta i jego potrzeb. Jako sklep medyczny proponujemy rozmaite akcesoria stanowiące wyposażenie klinik czy szpitali, w tym wężyk do koncentratora tlenu, wąsy tlenowe czy specjalistyczny dren. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnego asortymentu takich narzędzi!

Aktywne filtry

Jakie przyrządy są najważniejsze w tlenoterapii?

Przy niewydolności oddechowej ważne jest szybkie i właściwe reagowanie. Urządzenia do tlenoterapii mogą być w takich przypadkach pomocne. To koncentratory tlenu, do których wpina się wybrane akcesoria. Sprzęt medyczny tego typu składa się ze wspomnianych już elementów wyposażenia takich jak wąsy tlenowe, wężyki i dreny. Pierwsze z wymienionych narzędzi łączy się z cewnikiem, by móc swobodnie podawać pożądany gaz w ramach tlenoterapii do płuc pacjenta. Przy stosowaniu podczas tego procesu maseczki nierzadko wykorzystuje się ostatnie ze wspomnianych akcesoriów. Warto zwrócić uwagę na charakterystykę wykończenia takich wyrobów jak dren tlenowy. Uniwersalne złącze pozwoli uniknąć konieczności użycia króćca, co jest wygodne.

Opisywany zabieg medyczny powinien być realizowany bezproblemowo. Wpływ na to ma właśnie sprzęt do tlenoterapii, który mamy w ofercie. Wężyki muszą mieć odpowiednią średnicę, a także być wytrzymałe. Wąsy tlenowe do koncentratora tlenu to przewody również wpływające na komfort wykonywania procesu podawania gazu pacjentowi. W tym wypadku jest on dostarczany przez nos, a osoba korzystająca z takiego rozwiązania może znajdować się nawet w sporej odległości od butli czy urządzenia właśnie w postaci koncentratora tlenu.

Akcesoria do tlenoterapii - zamów je na bialmed24.pl!

Klientom zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze wspomnianych produktów. Zamówiony sprzęt do tlenoterapii dostarczamy w krótkim czasie. Dzięki nawiązaniu współpracy ze sprawdzonymi dostawcami gwarantujemy ponadto wysoką jakość dostępnych w ofercie urządzeń i akcesoriów takich jak wąsy, wężyki oraz dreny tlenowe.