Maski tlenowe, cewniki, wąsy i dreny

W ofercie asortymentowej przygotowanej przez nasz sklep medyczny znaleźć można nie tylko wąsy i dreny tlenowe, ale także specjalne maski do tlenoterapii. Tego typu sprzęt został opracowany z myślą przede wszystkim o pacjentach, którzy z różnych przyczyn muszą zmagać się z problemami związanymi z nieprawidłowym funkcjonowaniem dróg oddechowych. Za taki stan rzeczy najczęściej odpowiadają choroby wrodzone lub urazy po wypadkach. Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że akcesoria takie jak m.in. maska do podawania tlenu czy też specjalne dreny oraz wąsy to sprzęt medyczny, który przydaje się w wielu sytuacjach.

Aktywne filtry

Co warto wiedzieć o wąsach tlenowych?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się również wąsy tlenowe. Z technicznego punktu widzenia akcesoria takie to nic innego niż cewniki do podawania tlenu przez nos. Wykorzystuje się je m.in. podczas tlenoterapii biernej. Wąsy są kompatybilne z innymi urządzeniami medycznymi dzięki standardowej i uniwersalnej końcówce. Co jednak najważniejsze - przy ewentualnym nieumyślnym zgięciu przewodu nie ma możliwości zatrzymania przepływu. Klientom proponujemy także dreny tlenowe.

Maski do podawania tlenu

W ofercie przygotowanej przez naszych specjalistów nie mogło zabraknąć masek do podawania tlenu. Ich głównym zadaniem jest powiększanie stężenia mieszanki podawanej pacjentowi. Do najczęściej używanych należą m.in. maski tlenowe z rezerwuarem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pojawienia się pytań lub wątpliwości - do kontaktu.

Maski do tlenoterapii

Tlenoterapia to metoda leczenia polega na zwiększeniu stężenia tlenu w powietrzu wdychanym przez pacjenta do płuc. Dzięki temu tlen dociera do większej liczby pęcherzyków płucnych, a co za tym idzie - możliwe jest osiągnięcie i utrzymanie prawidłowego poziomu saturacji krwi. W naszym asortymencie znajduje się wiele masek do tlenoterapii. Jako doświadczeni specjaliści gwarantujemy klientom szybką wysyłkę zamówionego towaru na wskazany adres, współpracujemy bowiem tylko z renomowanymi firmami kurierskimi.