Środki do dezynfekcji prania, pościeli i bielizny

Prezentowane w tej kategorii preparaty przeznaczone są do chemicznego czyszczenia pościeli szpitalnej, bielizny operacyjnej i medycznych ubrań roboczych. Dostępne środki do dezynfekcji i prania można stosować do tkanin bawełnianych, lnianych, syntetycznych, mieszanych, materiałów zarówno białych, jak i kolorowych. Formuły i parametry proszków wykazują działanie wirusobójcze, grzybobójcze, bakteriobójcze i prątkobójcze. Produkty nadają się do wszystkich rodzajów pralni i są przystosowane do aplikacji przez mechaniczne systemy dozujące w wielu zakresach temperaturowych.

Aktywne filtry

Proszki do prania, dezynfekcji i odkażania - profesjonalne środki dla placówek medycznych

To uniwersalne proszki i środki do prania wstępnego i zasadniczego, które poradzą sobie z zabrudzeniami pooperacyjnymi, ogólnoszpitalnym zanieczyszczeniem i plamami krwi. Dezynfekcja chemiczna włókiennych artykułów zaklasyfikowanych jako wyroby medyczne pomaga w:

  • usuwaniu niebezpiecznych drobnoustrojów i mikroorganizmów,

  • neutralizacji nieprzyjemnych odorów,

  • przywracaniu naturalnych zapachów pranym materiałom.

Dostępne detergenty do czyszczenia i środki odkażające są przyjazne i odpowiednie dla tkanin. Artykuły pochodzą od renomowanych producentów. Wszystkie spełniają wymagane normy techniczne i standardy jakościowe dla tej kategorii asortymentowej.

Proszek przeznaczony do prania połączonego z termiczną dezynfekcją szpitalnej pościeli, bielizny i ubrań roboczych pozwala zachować odpowiednią higienę zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP.