Pościel jednorazowa

Jako internetowy sklep medyczny zaopatrujemy placówki służby zdrowia w komplety pościeli jednorazowej. Zestawy składające się z delikatnych w użyciu poszewek, kołder i prześcieradeł znajdują zastosowanie nie tylko na oddziałach szpitalnych. Można z nich korzystać również w hospicjach, domach spokojnej starości oraz w wielu innych placówkach opieki długoterminowej. Pościel jednorazowa wykonana z przewiewnej, odpornej na rozdarcie włókniny pozwala zapewnić pacjentom komfortowe i zdrowe warunki do spania.

Aktywne filtry

Higieniczna pościel jednorazowego użytku

W celu przeciwdziałania przenoszeniu niebezpiecznych dla zdrowia patogenów warto sięgnąć po zestaw pościeli jednorazowej. Komplet, w którego skład wchodzą poszewki na poduszkę i kołdrę oraz prześcieradło, pozwala na zachowanie higienicznych warunków, które są szczególnie ważne w przypadku pacjentów po przebytych operacjach oraz zabiegach inwazyjnych. Delikatna i miękka w dotyku włóknina z łatwością pochłania krew oraz płyny ustrojowe, zwiększając w ten sposób poziom bezpieczeństwa pacjenta. Dostępne wyroby pozwalają na szybką zmianę bielizny pościelowej bez konieczności czasochłonnego i kosztownego prania. Po zdjęciu z łóżka wystarczy ją przekazać do utylizacji i założyć nowy zestaw.

Gdzie sprawdzi się zestaw pościeli jednorazowej?

Łatwy w użyciu komplet pościeli jednorazowej znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorobotwórczych mikroorganizmów i minimalizowanie ryzyka występowania groźnych dla zdrowia zakażeń. O zaopatrzenie w tego rodzaju wyroby medyczne powinny zadbać przede wszystkim szpitale, gabinety lekarskie, kliniki chirurgii plastycznej itp. Zestawy proponowane przez sklep bialmed24.pl dostarczający sprzęt medyczny doskonale sprawdzą się również w warunkach domowych. Można z nich korzystać między innymi podczas sprawowania opieki nad osobami przewlekle chorymi, z nietrzymaniem moczu oraz z różnego rodzaju dolegliwościami skórnymi.