Sprzęt do drenażu i odsysania ran

Zgromadzone w naszej ofercie cewniki i dreny wchodzą w skład niezbędnych akcesoriów szpitalnych czy klinicznych. Z uwagi na różnorodną specyfikę zastosowań przygotowaliśmy szeroką gamę produktów. Dostępne zaopatrzenie medyczne umożliwia podejmowanie czynności związanych z drenażem i odsysaniem z pola operacyjnego. To niezbędne wyposażenie w wielu placówkach leczniczych.

Aktywne filtry

Cewniki, dreny, zestawy do odsysania pola operacyjnego

Nasz sklep medyczny bialmed24.pl oferuje zróżnicowaną gamę produktów, wśród których można odnaleźć sprzęt służący do wykonywania transfuzji czy wykorzystywany podczas podawania środków leczniczych. Asortyment uzupełniają końcówki do odsysania z pola operacyjnego wydzielin, płynów wysiękowych i krwi, co ma niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa pacjenta podczas przeprowadzanych zabiegów, a ponadto w wielu przypadkach przesądza o tempie pooperacyjnej rekonwalescencji. Mając na uwadze tak szerokie możliwości stosowania cewników i drenów, zadbaliśmy o selekcję jednorazowych akcesoriów w wielu rozmiarach i konfiguracjach. Oferta pozwala na wyposażenie placówki w niezbędne produkty wykorzystywane podczas codziennej pracy i jednorazowych zabiegów.

Sprzęt medyczny od bialmed24.pl - szeroka oferta dla placówek medycznych

Wszelkiego rodzaju wyposażenie musi spełniać określone prawem normy, dlatego przed włączeniem danego produktu do oferty weryfikujemy jego parametry. Proponujemy dren czy cewnik medyczny do odsysania pola operacyjnego z tworzyw sztucznych dopuszczonych do konkretnego zastosowania, które są przystosowane do organizmu człowieka i pozwalają na przeprowadzenie niezbędnych czynności sanitarnych. Chodzi tu m.in. o wykonanie przesądzające o odpowiedniej twardości (np. uchwyt) bądź elastyczności (np. przewody) czy profilowaniu oraz perforowaniu. Antyalergiczne, apirogenne i sterylne cewniki, dreny i sprzęt medyczny umożliwiający odsysanie z pola operacyjnego mogą być wykorzystywane w szpitalach, karetkach czy ośrodkach zdrowia.