Elektrody EKG - kardiologia

Sprzęt oferowany przez sklep medyczny wykorzystuje się podczas badania EKG (elektrokardiografia), którego celem jest uzyskanie odczytów pozwalających na przeanalizowanie pracy mięśnia sercowego. Jednorazowa elektroda samoprzylepna, np. kończynowa, którą przymocowuje się do skóry pacjenta, ma za zadanie rejestrować i reagować na odbierane podczas badania sygnały. Uzyskane w ten sposób informacje decydują o podjęciu kolejnych działań leczniczych czy diagnostycznych.

Aktywne filtry

Elektrody medyczne jednorazowe a jakość odczytów

Aby mieć pewność co do precyzji otrzymywanych wyników, należy wykorzystywać jedynie sprawdzone zaopatrzenie medyczne. W ofercie sklepu bialmed24.pl znajdują się produkty jedno- i wielorazowe od znanych na rynku marek takich jak Esvico czy Sorimex. Kończynowa jednorazowa elektroda EKG samoprzylepna ze względu na swoją specyfikę umożliwia monitorowanie stanu pacjentów, realizację podstawowych badań diagnostycznych, a także prób wysiłkowych.

Elektrody EKG - rodzaje i zastosowanie

Proponowany sprzęt medyczny pozwala na przeprowadzenie badania z użyciem Holtera czy zabiegów takich jak kardiowersja elektryczna. Najpopularniejsze są jednorazowe modele, ale równie praktyczne są warianty wielokrotnego użycia, np. przyssawkowe. Oprócz wersji samoprzylepnych mocowanych na klatce piersiowej pacjenta proponujemy także medyczne elektrody kończynowe klipsowe do EKG (również wielokrotnego użytku) skonstruowane z myślą o łatwym i praktycznym zakładaniu na ręce i nogi pacjentów.

Wszystkie wchodzące w skład oferty produkty objęte są niezbędnymi certyfikatami. Wyróżniają się jakością wykonania oraz wykorzystaniem do produkcji surowców dopuszczonych do kontaktu ze skórą człowieka. Jednorazowe elektrody EKG nakłada się łatwo dzięki samoprzylepnej warstwie, która stanowi także o ich stabilności po zamocowaniu na ciele pacjenta. Z kolei najwyższą wiarygodność odczytów proponują materiały i żel odpowiadające za optymalne przewodzenie impulsów.