Środki do dezynfekcji rąk i skóry

Groźne dla człowieka wirusy i bakterie bardzo często znajdują się na różnych powierzchniach, z którymi ludzie mają kontakt w życiu codziennym. Środki do dezynfekcji rąk takie jak specjalny płyn czy żel to preparaty, które mogą pomóc w odkażaniu dłoni w celu usunięcia z nich wspomnianych cząstek zakaźnych powodujących infekcje. Jako sklep medyczny dostarczamy opisywane produkty nie tylko firmom czy instytucjom publicznym, ale także osobom prywatnym. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem oraz charakterystyką poszczególnych wyrobów dostępnych w ofercie!

Aktywne filtry

Jak zapobiec niszczeniu skóry przez środki do dezynfekcji rąk?

Obecnie coraz częściej wymagane jest w wielu miejscach odkażanie rąk za pomocą rozmaitych preparatów do dezynfekcji - większość z nich przygotowanych jest na bazie alkoholu. Taki składnik główny przy regularnych kontaktach ze skórą sprawia, że staje się one sucha, nierzadko podrażniona i zaczerwieniona. Rozwiązaniem problemu mogą okazać się płyny i żele zawierające odpowiednie substancje pielęgnujące oraz nawilżające. Do produkcji takich środków wykorzystuje się m.in.: aloes o kojącym działaniu dla skóry, pantenol, glicerynę czy bisabolol pozyskiwany z koszyczka rumianku.

Mające wspomniane dodatki w składzie preparaty do dezynfekcji rąk dostępne są w naszej ofercie. Mają formę płynu lub żelu, co pozwala dopasować je do miejsca i charakterystyki użycia. Ich zastosowanie w celu np. odkażania dłoni może przyczynić się do zredukowania uszkodzeń skóry. Środki należy jednak skontrolować pod kątem występujących w nich substancji - tak by zapobiec pojawieniu się reakcji alergicznych lub innych problemów zdrowotnych po wykorzystaniu konkretnego produktu.

Gdzie najlepiej sprawdzą się środki do dezynfekcji rąk?

Opisywane wyroby mogą zostać nabyte przez osoby prywatne, ponieważ z myślą o kliencie detalicznym hurtownia uruchomiła sklep internetowy. Płyn bądź żel do dezynfekcji rąk mogą być odpowiednimi środkami do odkażania przede wszystkim w miejscu zamieszkania. Zalecane jest użycie opisywanych preparatów po kontakcie z powierzchniami użytkowanymi również przez innych ludzi. W praktyce dotyczy to m.in. większości elementów znajdujących się w przestrzeni publicznej.

Coraz częściej na zakup opisywanych środków decydują się nie tylko przedsiębiorcy, dbający o zdrowie swoich klientów, pracowników, ale też osoby prywatne. Zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii to istotna kwestia, o której powinni pamiętać. Żel czy płyn do dezynfekcji rąk dostępny pod ręką daje możliwość odkażenia dłoni, a proces ten zaleca się wykonać m.in. przed spożywaniem posiłków. Z tego względu ze wspomnianych preparatów korzysta się również w lokalach związanych z branżą gastronomiczną, turystyczną i hotelarską.

Środki do dezynfekcji rąk - czemu z naszego sklepu?

Dysponujemy szerokim asortymentem, w którym znajdują się opisywane środki umożliwiające odkażanie rąk - także w warunkach domowych. Oferta obejmuje żele i płyny rozmaitych producentów. Są one dostępne w wielu typach opakowań o zróżnicowanej pojemności. Klientom zapewniamy szybką wysyłką zamówionych towarów. Zabezpieczamy je na czas transportu w taki sposób, by zapobiec niepożądanemu uszkodzeniu ładunku. Preparaty do dezynfekcji czy sprzęt medyczny opisane zostały szczegółowo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z nią, by wybrać najlepsze rozwiązanie. Warto także pamiętać, że zaopatrzenie się w tego typu specyfiki może być także podyktowane faktem dbania o siebie i swoich najbliższych.