Płyny i środki do higienicznego mycia rąk

Prezentowany asortyment jest przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji dłoni. Niektóre artykuły są uniwersalne i mogą być wykorzystane do włosów, twarzy i ciała. Środki do higienicznego mycia rąk obejmują emulsje, mydła, płyny, żele, balsamy, pianki. Preparaty odznaczają się właściwościami bakterio-, grzybo-, wirusobójczymi. Wyroby intensywnie nawilżają i chronią skórę narażoną na wysuszenie przez konieczność częstej dezynfekcji przed punkcjami oraz chirurgicznymi operacjami i zabiegami. Do wyboru są małe i większe opakowania.

Aktywne filtry

Emulsje, płyny, pianki, balsamy - środki do higienicznego mycia rąk

Formuły dostępnych artykułów zawierają przyjazne dermatologicznie aktywne składniki. Środki do mycia rąk delikatnie oczyszczają i tworzą dodatkową powłokę chroniącą naskórek. To uniwersalne wyroby higieniczne. Do wyboru są m.in. takie preparaty, jak:

  • emulsja o właściwościach kojących i łagodzących podrażnienia,

  • pianka czyszcząco-pielęgnująca, która usuwa zanieczyszczenia i zabrudzenia,

  • płyn do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk,

  • krem nawilżający o neutralnym pH,

  • preparat do dezynfekcji nieuszkodzonej skóry.

Ta grupa środków jest dedykowana do każdego rodzaju skóry (normalnej, wrażliwiej, odwodnionej).

Preparaty do higienicznego mycia rąk - dla kogo są przeznaczone?

Kremy, płyny, pianki, emulsje i inne rodzaje preparatów do mycia mogą być wyposażeniem profesjonalnych podmiotów działających w sektorze medycznym, przemyśle, handlu czy usługach. Będą też odpowiednie na potrzeby użytku domowego. Szpitale, przychodnie, gabinety dentystyczne i stomatologiczne, domy opieki społecznej, obiekty gastronomiczne, firmy przetwórstwa spożywczego to tylko niektóre miejsca wymagające stosowania środków do czyszczenia dłoni.

Wyroby zawierają specjalnie dobrane składniki, które działają na skórę rąk nawilżająco, regenerująco i chronią ją przed ryzykiem uszkodzenia w wyniku częstego odkażania i dezynfekcji. Artykuły są przystosowane do każdego systemu dozowania płynów, balsamów, emulsji higienicznych.