Wyroby medyczne i sprzęt jednorazowego użytku

W asortymencie, jaki przygotował nasz internetowy sklep medyczny, znajduje się sprzęt medyczny jednorazowego użytku. Są to wyroby przeznaczone do przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów i procedur lekarskich, które zwykle stanowią niezbędne wyposażenie szpitali, przychodni oraz gabinetów pielęgniarskich, ale są też dostępne dla klientów w sprzedaży detalicznej. Przykładowe produkty i artykuły medyczne jednorazowe dostępne są w tej kategorii to: elektrody EKG, pojemniki na igły, skalpele chirurgiczne, strzykawki oraz worki do zbiórki moczu.

Aktywne filtry

Miękkie, elastyczne rękawice nitrylowe, alternatywa dla osób z alergią na naturalny lateks. Stanowią skuteczną ochronę podczas zabiegów...
RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE BEZPUDROWE XL (100 SZT.), GlovLine+

RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE BEZPUDROWE XL (100 SZT.), GlovLine+

  • -14,04 zł
Cena 9,72 zł Cena podstawowa 23,76 zł -14,04 zł
Najniższa cena: 23,76 zł -14,04 zł
Miękkie, elastyczne rękawice nitrylowe, alternatywa dla osób z alergią na naturalny lateks. Stanowią skuteczną ochronę podczas zabiegów...

Sterylny i higieniczny jednorazowy sprzęt medyczny

Stosowanie sterylnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku stanowi gwarancję bezpiecznej i higienicznej pracy. Wśród szerokiej gamy artykułów i produktów w sklepie internetowym bialmed24.pl znajdują się między innymi rękawiczki ochronne, dzięki którym można zabezpieczyć dłonie przed krwią i chorobotwórczymi mikroorganizmami, a także różnego rodzaju narzędzia zabiegowe, takie jak cewniki, pęsety, ostrza chirurgiczne oraz dreny do odsysania. Ponadto zaopatrujemy naszych klientów w pojemniki na odpady, które zostały wyprodukowane z materiałów odpornych na uszkodzenia, oraz w plastikowe i celulozowe naczynia pomocne w sprawowaniu opieki nad osobami zmuszonymi stale przebywać w łóżku.

Gdzie kupić sprzęt medyczny jednorazowego użytku?

Strzykawki oraz inne artykuły jednorazowe są dostępne w sklepach dostarczających zaopatrzenie medyczne takich jak bialmed24.pl. Sprzęt medyczny jednorazowego użytku obejmuje nie tylko środki ochrony osobistej, ale także sterylne produkty umożliwiające bezpieczne przetaczanie krwi, podawanie wlewów czy pobieranie moczu do analizy. Wszystkie oferowane akcesoria wykonano z trwałych, wytrzymałych i biologicznie obojętnych surowców takich jak tworzywo sztuczne, szkło oraz stal nierdzewna. Dzięki temu, że nie zawierają w swoim składzie szkodliwych ftalanów oraz substancji pirogennych, nie są toksyczne dla pacjenta.