Igły do strzykawek

Przepisy dopuszczające sprzęt medyczny do użytku są wyjątkowo rygorystyczne i tak samo jest w przypadku regulacji, które dotyczą jednorazowych igieł iniekcyjnych, m.in. do znieczulenia podpajęczynówkowego. Wyposażenie tego rodzaju musi odznaczać się najwyższym standardem i spełniać restrykcyjne normy. Dlatego zadbaliśmy, żeby w naszym asortymencie znalazły się wyroby w odmiennych rozmiarach pochodzące od różnych producentów.

Aktywne filtry

Igła jednorazowego użytku, stosowana do nakłuwania skóry, tkanki mięśniowej i żył w celu iniekcji leku, transfuzji lub pobrania krwi - różne rozmiary
IGŁA INIEKCYJNA Greet Fine Safety, Z OSŁONĄ ZABEZPIECZAJĄCĄ (50 SZT.), GREETMED

IGŁA INIEKCYJNA Greet Fine Safety, Z OSŁONĄ ZABEZPIECZAJĄCĄ (50 SZT.), GREETMED

  • Warianty
Cena 28,47 zł
Igła jednorazowego użytku, stosowana do nakłuwania skóry, tkanki mięśniowej i żył w celu iniekcji leku, transfuzji lub pobrania krwi - różne rozmiary

Sterylne i łatwe w obsłudze igły iniekcyjne jednorazowe

Zgromadzone w asortymencie igły medyczne wykonano z przystosowanych do ludzkiego ciała materiałów takich jak stal nierdzewna i wykończono w sposób ułatwiający jak najbardziej precyzyjne i niemal bezbolesne realizowanie wkłuć. Przekłada się to na komfort pacjentów, ale także na wygodę pracy personelu. Bez względu na to, czy interesują Cię jednorazowe igły iniekcyjne, czy do znieczulenia podpajęczynówkowego, proponujemy różne rozmiary, pełną jałowość, apirogenność i nietoksyczność, co przesądza o higieniczności i sterylności realizowanych czynności.

Igły medyczne - szerokie spektrum zastosowań

Proponowane w naszym sklepie zaopatrzenie medyczne obejmuje jednorazowe igły iniekcyjne przeznaczone do wykonywania iniekcji, transfuzji oraz dożylnego podawania płynów. Oferujemy także modele z otworem bocznym do leków czy podawania insuliny. Dostępne produkty można podzielić także z uwagi na specyfikę iniekcji. Sklep medyczny bialmed24.pl to miejsce, w którym szpitale i rozmaite punkty wyposażają się w mające różne rozmiary igły stworzone do iniekcji dożylnych, śród- lub podskórnych, a także domięśniowych. Oznacza to, że w asortymencie znajdują się produkty w wielu wariantach i wykończone z uwzględnieniem wymagań dotyczących poszczególnych zastosowań. Oprócz wyposażenia do podstawowego użytku w ofercie znajduje się także jednorazowa, medyczna igła iniekcyjna do wykonywania znieczulenia podpajęczynówkowego czy nakłuć lędźwiowych. Klienci mogą zaopatrzyć się we określone rozmiary sprzętu wpisującego się w specyfikę indywidualnych potrzeb.