Strzykawki

Akcesoria medyczne takie jak strzykawki insulinowe, do pomp infuzyjnych czy cewników umożliwiają realizowanie wielu czynności. Placówki zdrowia powinny zamawiać artykuły atestowane i dopuszczone do określonego użytku. Bialmed24.pl oferuje strzykawki mające różne ceny, rozmiary i pojemności. Wszystkie z nich spełniają normy sterylności oraz funkcjonalności.

Aktywne filtry

Strzykawki do insuliny 1 ml z końcówką luer, tłokiem, który umożliwia całkowite opróżnienie, a także z czarną skalą pomiarową, która kontrastuje z...
STRZYKAWKA DO INSULINY 1ML, U100 0,33 X 13 (100 SZT.), GREETMED

STRZYKAWKA DO INSULINY 1ML, U100 0,33 X 13 (100 SZT.), GREETMED

Cena 26,57 zł
Strzykawki do insuliny 1 ml z końcówką luer, tłokiem, który umożliwia całkowite opróżnienie, a także z czarną skalą pomiarową, która kontrastuje z...

Strzykawki - dostępne rozmiary i warianty

Umożliwiamy zakup artykułów przeznaczonych dla pacjentów insulinowych, do tuberculiny, podawania leków w sposób tradycyjny lub z wykorzystaniem pompy infuzyjnej, a także do pobierania krwi do badań diagnostycznych. W różnych cenach oferujemy warianty z wtopioną igłą lub bez w opakowaniach liczących np. 100 sztuk. Pojemności strzykawek dystrybuowanych przez bialmed24.pl wahają się od 1 do 20 ml, więc wybór rozmiarów jest szeroki. W asortymencie znajduje się także zaopatrzenie medyczne w postaci 3-częściowych modeli z końcówką Luer-Lock, która przesądza o zabezpieczeniu znajdujących się we wnętrzu preparatów.

Adekwatna cena strzykawek

Oferowane wyroby są praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Wyróżnia je obecność naniesionej skali oraz zastosowanie rozwiązań ułatwiających dozowanie. Wyposażenie strzykawek dostępnych w różnych rozmiarach, pojemnościach i cenach w uchwyty i system blokady niweluje ryzyko przypadkowego wysunięcia tłoka i umożliwia realizację niemal bezbolesnych wkłuć.

Prezentowany sprzęt medyczny stworzono z nietoksycznych i sterylizowanych materiałów, które przekładają się na funkcjonalność i spełniają restrykcyjne normy ustalone dla akcesoriów sanitarnych. O optymalnej szczelności decyduje precyzja wykonania poszczególnych elementów oraz gumowe wykończenie końcowej części tłoka. Dokładnie opisujemy wszystkie produkty, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, jakie są ich parametry i ile wynosi cena. Każda Strzykawka insulinowa jest dostępna w różnych rozmiarach, więc można ją dopasować do wymagań danej placówki i potrzeb pacjentów.