Kaniule (wenflony dożylne) i akcesoria do wkłuć

W sklepie medycznym bialmed24.pl dostępne są różne rodzaje wenflonów do przeprowadzania licznych czynności związanych z pobieraniem krwi, podawaniem leków, nawadnianiem czy żywieniem parenteralnym. Proponujemy dostęp do wielu kaniuli dożylnych mających różne rozmiary, kolory i formy (np. wenflon motylek), a także pomocnicze akcesoria do wkłuć stosowane w placówkach leczniczych, diagnostycznych czy rehabilitacyjnych.

Aktywne filtry

Kranik trójdrożny zapewnia precyzyjne podanie leku i maksymalny przepływ infuzyjny, wyjścia kranika zabezpieczone są koreczkami. Odporny na lipidy,...
KRANIK TRÓJDROŻNY GLOFLEX ODPORNY NA LIPIDY, GLOBAL MEDIKIT

KRANIK TRÓJDROŻNY GLOFLEX ODPORNY NA LIPIDY, GLOBAL MEDIKIT

  • brak w magazynie
Cena 0,62 zł
Kranik trójdrożny zapewnia precyzyjne podanie leku i maksymalny przepływ infuzyjny, wyjścia kranika zabezpieczone są koreczkami. Odporny na lipidy,...

Kaniule dożylne - rozwiązania dla komfortu pacjenta

Czynności medyczne powinny przebiegać sprawnie z uwagi na komfort pacjenta, ale także ze względu na kwestie związane z efektywnością pracy personelu. Kaniule dożylne w różnych rozmiarach zostały zaprojektowane z myślą o tych wymaganiach, w związku z czym możliwe staje się szybkie i praktycznie bezbolesne przekłuwanie naczyń oraz umiejscawianie kaniuli we właściwych miejscach na ciele. Umożliwia to stały dostęp do krwiobiegu pacjenta, co jest niezbędne w przypadku konieczności częstego pobierania krwi czy dożylnego dozowania leków.

Precyzja wykonania i sterylność sprzętu medycznego

Każda proponowana w naszym sklepie internetowym kaniula dożylna wykonywana jest z materiałów biokompatybilnych, pozbawionych szkodliwych związków. Produkty medyczne takie jak wenflony muszą bowiem spełniać restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Wszystkie akcesoria pozostają wolne od toksyn i substancji mogących wywoływać reakcje alergiczne. Dostarczając kaniule w różnych rozmiarach (np. w wersji motylek) i kolorach, dbamy o solidność pakowania i bezpieczny transport. Doręczone wyposażenie medyczne spełnia określone standardy i jest sterylne. O pozycji sklepu bialmed24.pl przesądzają opinie klientów.

Rodzaje oferowanych wenflonów - zastosowanie

Wyróżniamy wiele rozmiarów kaniul. Parametry poszczególnych produktów (średnica cewnika) przesądzają o możliwościach ich zastosowania. W sprawnym weryfikowaniu pomagają kolory, ponieważ to za ich pomocą oznacza się rodzaje wyposażenia. Najmniejsze warianty przebierają barwę żółtą lub fioletową i stosuje się je głównie w leczeniu niemowląt i dzieci. Kaniule dożylne niebieskie wykorzystuje się w geriatrii i onkologii. Po wenflon mający większe rozmiary sięga się podczas:

  • infuzji,
  • płynoterapii,
  • transfuzji preparatów leczniczych bądź krwi.

Każda kaniula o większej średnicy cewnika znajduje zastosowanie podczas agresywnej resuscytacji płynowej, po wypadkach, operacjach czy urazach i oznaczana jest najczęściej kolorem czerwonym lub pomarańczowym. W ofercie prezentowane są również wenflony typu motylek z charakterystycznymi zaczepami przypominającymi skrzydełka. Sprzęt medyczny tego rodzaju dobiera się, biorąc pod uwagę potrzeby medyczne, a następnie wiek pacjenta czy kondycję naczyń krwionośnych.

Kaniule dożylne - do kogo kierujemy ofertę?

Oferowane w naszym sklepie kaniule dożylne i akcesoria do wkłuć to podstawowe zaopatrzenie medyczne, bez którego trudno wyobrazić sobie podejmowanie jakichkolwiek zaawansowanych czynności sanitarnych czy hospitalizacyjnych. Ich różne rozmiary, rodzaje i kolory znajdują zastosowanie zarówno w szpitalach i klinikach, jak i są podstawowym elementem wyposażenia w innych placówkach medycznych. Są przydatne w takich miejscach jak m.in.:

  • prywatne gabinety lekarskie,
  • oddziały opieki zdrowotnej,
  • ośrodki zdrowia,
  • stacje ratunkowe.

Z wenflonów korzystają także mający odpowiednie umiejętności opiekunowie osób starszych czy pielęgniarki środowiskowe.

Bialmed24.pl - wiele akcesoriów do wkłuć

Oprócz różnych rozmiarów, kolorów i rodzajów wenflonów oferujemy także akcesoria do wkłuć i przyrządy pomocnicze. W asortymencie znajdują się m.in. różnego rodzaju zawory infuzyjne, kraniki z przedłużaczami czy koreczki. Nasz sklep medyczny to miejsce, w którym dystrybuowane są również bezigłowe łączniki do pobierania próbek krwi czy infuzji leków, a także wytrzymałe rozmaite opatrunki do mocowania kaniul dożylnych. Proponujemy produkty, które są powszechnie używane w różnych celach i wielu placówkach medycznych.