Worki do zbiórki moczu

W tej kategorii sklepu internetowego bialmed24.pl dostarczającej zaopatrzenie medyczne klientom indywidualnym znajdują się worki do zbiórki moczu: do cewnika, a także dla dzieci. Tego rodzaju wyroby są przeznaczone dla pacjentów zmagających się z różnego rodzaju schorzeniami urologicznymi i pozwalają na dokładną ocenę funkcjonowania nerek. Niektóre z nich zostały wyposażone w specjalne zastawki zwrotne uniemożliwiające cofanie się płynu, które chronią przed rozwojem niepożądanych infekcji w obrębie układu moczowego.

Aktywne filtry

Worki na mocz dla dzieci i dla dorosłych

Badanie moczu dostarcza wielu istotnych informacji nie tylko na temat pracy nerek, ale także ogólnego stanu zdrowia organizmu. Jego regularne przeprowadzanie pozwala wykryć wiele niebezpiecznych chorób, w tym między innymi stan przedcukrzycowy, cukrzycę, marskość wątroby, zapalenie trzustki oraz uszkodzenie pęcherza moczowego.

Pobieranie materiału jest trudne zwłaszcza u najmłodszych, dlatego worki na mocz dla dzieci charakteryzują się anatomicznymi wykrojami ułatwiającymi aplikację oraz możliwością mocowania do skóry za pomocą przylepca. Wystarczy przykleić worek w odpowiednim miejscu otworem skierowanym do cewki moczowej, by bez problemu pobrać próbkę płynu od dziecka i przekazać ją do analizy. U pacjentów przewlekłe chorych lub u których zachodzi konieczność podłączenia cewnika, najczęściej stosuje się wyroby mocowane na nogę, które mają małe gabaryty i są bardzo dyskretne.

Worki na mocz dla pacjentów z problemami urologicznymi

W sklepie internetowym bialmed24.pl dostarczającym sprzęt medyczny w detalu na terenie całego kraju znajdują się worki do zbiórki moczu do cewnika i na nogę o różnych pojemnościach: 100 ml, 500 ml, 2 l oraz 2,6 l. Wszystkie zostały wykonane z odpowiednich dla organizmu tworzyw sztucznych i zapewniają wysoki poziom higieny. Produkty udostępniane przez nasz internetowy sklep medyczny są właściwe do użytku na oddziałach szpitalnych, ale mogą być z powodzeniem używane także przez pacjentów w warunkach domowych.