CITROCLOREX 2% 500 ml, ECOLAB

CITROCLOREX 2% 500 ml, ECOLAB

43,98 zł
Brutto Dostawa nie wliczona

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Alkoholowy preparat zawierający 2% diglukonianu chlorheksydyny do dezynfekcji higienicznej rąk i dezynfekcji skóry, o działaniu bakteriobójczym, prątkobójczym, drożdżobójczym, działającym na wirusy osłonione (łączn

Ilość  (SZT)
dostępny

CITROclorex 2%

CITROclorex 2% jest zalecany do ogólnej antyseptyki skóry przed procedurami naruszającymi ciągłość skóry. Jest również polecany do higienicznej dezynfekcji rąk.

Zalety produktu:

Formuła oparta na takich substancjach czynnych jak chlorheksydyna 2% oraz alkohol etylowy70% zapewnia szerokie spektrum skuteczności przeciwbakteryjnej w przypadku wielu bakterii zarówno Gramo-dodatnich, jak również Gramo-ujemnych. Ponadto CITROclorex 2% skutecznie zwalcza prątki, drożdże, a także wirusy osłonione (łącznie z HBV, HCV i HIV) zgodnie z wytycznymi z 2004 roku Instytutu Roberta Kocha (RKI) – niemieckiego autorytetu w zakresie Ochrony Zdrowia.

Oprócz natychmiastowego działania przeciwdrobnoustrojowego skuteczność diglukonianu chlorheksydyny utrzymuje się nawet do 6 godzin od momentu aplikacji.

Sposób użycia:

Higieniczna dezynfekcja rąk – w suche ręce wcierać w czasie 30 sekund niemniej niż 4 ml preparatu. Ręce przez cały czas dezynfekcji powinny być zwilżone preparatem.

Dezynfekcja skóry – nanosić preparat na skórę poprzez spryskiwanie lub na sterylny gazik, przecierać nim skórę i pozostawić do wyschnięcia. Czas działania 30 - 60 sek. Dezynfekcja skóry bogatej w gruczoły łojowe 5 min. Preparat jest przeznaczony do dezynfekcji wyłącznie nieuszkodzonej i nie zmienionej chorobowo skóry.

Skład:

100 g produktu zawiera (w/w): Substancje czynne: 73,6 g alkoholuetylowego 95%, 2 g kwasud-glukonowego, związek z N,N”-bis (4-chlorofenylo)-3,12-diimino-2,4,11,13-tetraazatetradekanodiamidyną (2:1) (diglukonianu chlorheksydyny) Substancje pomocnicze: gliceryna, woda oczyszczona do 100 g.

Pozwolenie Prezesa URPLWMiPB nr 5649/14 na obrót produktem biobójczym.

Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.


Ecolab
130-5265

Opis

Marka
Ecolab
Pojemność
500 ml
Postać
Płyn
Ilość sztuk
1 szt.
Opakowanie
Butelka
Typ rejestracji
Produkt biobójczy
Grupa docelowa
Profesjonaliści

Podobne produkty

16 other products in the same category