• brak w magazynie
SKINMAN SOFT PROTECT 750 ML, ECOLAB

SKINMAN SOFT PROTECT 750 ML, ECOLAB

47,36 zł
Brutto Dostawa nie wliczona

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

W pełni wirusobójczy preparat w płynie do dezynfekcji rąkz witaminą E, gliceryną i pantenolem. Do systemu zamkniętego NEXTA.

Ilość  (SZT)
brak w magazynie

Skinman® Soft Protect

Skinman® Soft Protect jest skuteczny wobec bakterii i wirusów, prątków gruźlicy, drożdży i grzybów.

Odpowiedni do stosowania w całym szpitalu, od poradni po salę operacyjną, do stosowania rutynowego i w sytuacji zagrożenia epidemią. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i skuteczna dezynfekcja rąk: w gabinetach stomatologicznych, przychodniach, gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych, domach opieki długoterminowej.

Unikalna formuła preparatu to skuteczne połączenie natychmiastowej i długotrwałej ochrony dla skóry. Nawet przy częstym stosowaniu Skinman® Soft Protect pomaga utrzymać skórę dłoni delikatną i zdrową.

Sposób użycia:

Higieniczna dezynfekcja rąk – w suche ręce wcierać w czasie 20 sekund niemniej niż 3 ml preparatu. Ręce przez cały czas dezynfekcji powinny być zwilżone preparatem.

Chirurgiczna dezynfekcja rąk – umyć ręce wodą z preparatem myjącym, dokładnie opłukać i osuszyć, dezynfekować przez co najmniej 90 sekund wcierając w suche ręce niemniej niż 2 x 5 ml preparatu. W czasie dezynfekcji ręce powinny być cały czas zwilżone preparatem.

Skład:

Substancja czynna w roztworze: 100 g Skinman Soft Protect zawiera 89 g etanolu.

Ecolab
130-6988

Opis

Marka
Ecolab
Pojemność
750 ml
Postać
Płyn
Opakowanie
Do systemu zamkniętego

Podobne produkty

16 other products in the same category