SKINSAN SCRUB N 5L, ECOLAB

SKINSAN SCRUB N 5L, ECOLAB

237,90 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Płyn do mycia całego ciała o działaniu mikrobójczym – skuteczne mycie i dekolonizacja bez podrażniania skóry.

Ilość  (SZT)
dostępny

Skinsan® Scrub N

Mikrobójczy płynbez dodatków zapachowych i barwników

Zalety produktu:

  • szerokie spektrum i długotrwałe działanie - Skinsan® Scrub N jest skuteczny wobec bakterii (łącznie z MRSA), drożdży, wirusów osłonionych i działa skutecznie do ponad 24 godzin po użyciu. Dzięki temu chroni pacjentów przed ponownym skolonizowaniem. Jego skuteczność została potwierdzona zgodnie z najnowszymi standardami badawczymi i w codziennym użyciu w szpitalach.

  • delikatność dla skóry nie wymagająca spłukiwania - Wyjątkowe połączenie składników zapewnia jednocześnie czystość i dekolonizację oraz nawilżenie skóry. Unikatowe właściwości pielęgnacyjne i łagodność dla skóry Skinsan® Scrub N zostały udowodnione w testach klinicznych in vitro oraz w codziennym użyciu w szpitalach. Skinsan® Scrub N może być pozostawiony na skórze i nie wymaga spłukiwania.

  • wygodne rozwiązanie dla pracowników ochrony zdrowia i pacjentów - Możliwość wyboru formy i opakowania preparatu ułatwiają przeprowadzenie procedur dekontaminacji, niezależnie od tego czy pacjent jest unieruchomiony czy chodzący. Skinsan® Scrub N w postaci piany ułatwia aplikację w trudno dostępnych miejscach, aby zagwarantować pełną dekolonizację.

Sposób postępowania:

Dekolonizacja pacjenta z MRSA i ogólna redukcja mikroflory skóry: Nałóż wystarczającą ilość nierozcieńczonego preparatu Skinsan® Scrub N na zwilżoną myjkę lub bezpośrednio na skórę, zgodnie z obowiązującą procedurą. Umyj całe ciało, twarz, włosy. W przypadku dekolonizacji MRSA całego ciała powtarzaj codziennie do czasu, gdy dekolonizacja zostanie wykazana w testach.

Higieniczne mycie rąk: Wcierać 3 ml (preparat w płynie) lub4 dozy pompki (pianka) w suche dłonie przez 30 sekund, następnie zmyć.

Składniki aktywne:

100g płynu zawiera:0,9g diglukonianu chlorheksydyny,0,9g chlorku didecylodimetyloamonu

Ecolab
130-5614

Opis

Marka
Ecolab
Pojemność
5 L
Postać
Płyn
Opakowanie
Kanister

Podobne produkty

16 other products in the same category